İçeriğe geç

Ulubey Yol Tarifi

Ordu Ulubey yol tarifi; yazımızda öncelikle Ulubey şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ulubey’e nasıl gidilir? Ulubey yol tarifi? Ulubey yol haritası? Ulubey İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ulubey İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu’nun ilçesi olan Ulubey, Ordu’nun yerleşim yerlerinden biridir. Ulubey İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 295 km2’dir. Ulubey ilçesinin rakımı ise 598 m olarak hesaplanmıştır. Ulubey ilçesinin Kuzeyinde Altınordu, doğusunda Kabadüz, batısında Gürgentepe, Güneyinde ise Gölköy ve Mesudiye ilçeleri bulunmaktadır. Ulubey ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Ulubey İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Ulubey ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 19.450 nüfusa sahiptir.

Ulubey İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Ulubey Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Ulubey’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Ulubey Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ulubey’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Ulubey’e Nasıl Gidilir? Ulubey Yol Tarifi

Ulubey’e kara yolu ya da hava yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Ulubey’e gelebilirsiniz. Ulubey karayolu ile Ordu şehir merkezine 101 km, İstanbul’a yaklaşık 914 km, Ankara’ya yaklaşık 580 km, İzmir’den ise yaklaşık 1.266 km uzaklıktadır. Hava yolunu tercih edecek olursanız, bulunduğunuz şehrin havalimanından Ordu Şehir Merkezinde yer alan Ordu Giresun Havalimanı’na gidebilirsiniz. Ordu Giresun Havaalanından özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Ulubey ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Demir yolu ile ulaşımı yoktur.