İçeriğe geç

Uğurludağ Yol Tarifi

Çorum Uğurludağ yol tarifi; yazımızda öncelikle Uğurludağ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Uğurludağ’a nasıl gidilir? Uğurludağ yol tarifi? Uğurludağ yol haritası? Uğurludağ İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Uğurludağ İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum’un ilçesi olan Uğurludağ, Çorum’un yerleşim yerlerinden biridir. Uğurludağ İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 428 km2’dir. Uğurludağ ilçesinin rakımı ise 806 m olarak hesaplanmıştır. Uğurludağ ilinin Kuzeyinde İskilip, doğusunda ise Çorum Merkez, batısında ve güneyinde Sungurlu ilçeleri bulunmaktadır. Uğurludağ ilçesi Karasal iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Uğurludağ İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Uğurludağ ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 6.416 nüfusa sahiptir.

Uğurludağ İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Uğurludağ Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Uğurludağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Uğurludağ Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uğurludağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Uğurludağ’a Nasıl Gidilir? Uğurludağ Yol Tarifi

Uğurludağ’a kara yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Uğurludağ’a gelebilirsiniz. Uğurludağ karayolu ile Çorum şehir merkezine 54 km, İstanbul’a yaklaşık 586 km, Ankara’ya yaklaşık 199 km, İzmir’den ise yaklaşık 796 km uzaklıktadır. Hava yolu ve demir yolu ulaşımı yoktur.