Tuzla Maltepe Arası Kaç KM

Tuzla Maltepe arası kaç km; yazımızda öncelikle Tuzla ve Maltepe şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tuzla Maltepe arası kaç km? Tuzla Maltepe arası kaç saat? Tuzla Maltepe yol tarifi? Tuzla Maltepe arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tuzla ile Maltepe İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Tuzla ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Tuzla ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 138 km2’dir. Tuzla ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 53′ 53.6352” Kuzey ve 29° 21′ 35.5644” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Maltepe ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Maltepe ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 53 km2dir. Maltepe ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 56′ 59.2872” Kuzey ve 29° 10′ 26.2200” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Tuzla Maltepe Arası Kaç KM

Tuzla Maltepe arası mesafe karayolu ile yaklaşık 25 km’dir.

Tuzla Maltepe Arası Kaç KM

Tuzla Maltepe Arası Kaç Saat

Tuzla Maltepe arası kaç saat; Tuzla Maltepe arası mesafe karayolu ile yaklaşık 25 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Tuzla Maltepe arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

30 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Tuzla Maltepe Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tuzla Maltepe arası mesafe karayolu ile yaklaşık 25 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tuzla Maltepe Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tuzla Maltepe arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tuzla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tuzla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Maltepe’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Maltepe’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.