İçeriğe geç

Turgutlu Gebze Arası Kaç KM

Turgutlu Gebze arası kaç km; yazımızda öncelikle Turgutlu ve Gebze şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Turgutlu Gebze arası kaç km? Turgutlu Gebze arası kaç saat? Turgutlu Gebze yol tarifi? Turgutlu Gebze arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Turgutlu ile Gebze İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Turgutlu ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Turgutlu ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 549km2’dir.Turgutlu ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 30′ 0.5760” Kuzey ve 27° 42′ 30.2760” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Gebze ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Gebzeilçesinin yüzölçümü yaklaşık 418 km2dir.Gebze ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 48′ 9.0612” Kuzey ve 29° 26′ 23.2620” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Turgutlu Gebze Arası Kaç KM

Turgutlu Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 387 km’dir.

Turgutlu Gebze Arası Kaç KM

Turgutlu Gebze Arası Kaç Saat

Turgutlu Gebze arası kaç saat; Turgutlu Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 387 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Turgutlu Gebze arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Turgutlu Gebze Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Turgutlu Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 387 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 22 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 31 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Turgutlu Gebze Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Turgutlu Gebze arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Turgutlu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Turgutlu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gebze’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gebze’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.