Tunceli Zonguldak Arası Kaç KM

Tunceli Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Tunceli ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tunceli Zonguldak arası kaç km? Tunceli Zonguldak arası kaç saat? Tunceli Zonguldak yol tarifi? Tunceli Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tunceli ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Tunceli ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Tunceli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Tunceli ili yüzölçümü yaklaşık 7.774 km2’dir. Tunceli ilinin coğrafi konumu ise 39.2105°K 39.6505°D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Tunceli Zonguldak Arası Kaç KM

Tunceli Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 966 km’dir. Tunceli Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 709 km’dir.

Tunceli Zonguldak Arası Kaç KM

Tunceli Zonguldak Arası Kaç Saat

Tunceli Zonguldak arası kaç saat; Tunceli Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 966 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Tunceli Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Tunceli Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 709 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Tunceli Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tunceli Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 966 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 54 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 78 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tunceli Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tunceli Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tunceli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tunceli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.