İçeriğe geç

Düzce Tunceli Arası Kaç KM

Düzce Tunceli arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Tunceli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Tunceli arası kaç km? Düzce Tunceli arası kaç saat? Düzce Tunceli yol tarifi? Düzce Tunceli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Tunceli İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Tunceli ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Tunceli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tunceli ili yüzölçümü yaklaşık 7.774 km2’dir. Tunceli ilinin coğrafi konumu ise 39.2105°K 39.6505°D GPS koordinatlarıdır.

Düzce Tunceli Arası Kaç KM

Düzce Tunceli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 972 km’dir. Düzce Tunceli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 741 km’dir.

Düzce Tunceli Arası Kaç KM

Düzce Tunceli Arası Kaç Saat

Düzce Tunceli arası kaç saat; Düzce Tunceli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 972 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Düzce Tunceli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Düzce Tunceli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 741 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Düzce Tunceli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Tunceli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 972 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 54 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 78 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Tunceli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Tunceli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tunceli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tunceli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.