İçeriğe geç

Bilecik Tunceli Arası Kaç KM

Bilecik Tunceli arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Tunceli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Tunceli arası kaç km? Bilecik Tunceli arası kaç saat? Bilecik Tunceli yol tarifi? Bilecik Tunceli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Tunceli İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Tunceli ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Tunceli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tunceli ili yüzölçümü yaklaşık 7.774 km2’dir. Tunceli ilinin coğrafi konumu 39.2105°K 39.6505°D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Tunceli Arası Kaç KM

Bilecik Tunceli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1194 km’dir. Bilecik Tunceli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 805 km’dir.

Bilecik Tunceli Arası Kaç Saat

Bilecik Tunceli arası kaç saat; Bilecik Tunceli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1194 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Tunceli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Tunceli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 805 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Bilecik Tunceli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Tunceli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1194 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 66 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 96 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Tunceli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Tunceli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tunceli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tunceli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.