Trabzon Zonguldak Arası Kaç KM

Trabzon Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Trabzon ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Trabzon Zonguldak arası kaç km? Trabzon Zonguldak arası kaç saat? Trabzon Zonguldak yol tarifi? Trabzon Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Trabzon ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Trabzon ili yüzölçümü yaklaşık 4.662 km2’dir. Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41°00′07″K 39°43′07″D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Trabzon Zonguldak Arası Kaç KM

Trabzon Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 855 km’dir. Trabzon Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 666 km’dir.

Trabzon Zonguldak Arası Kaç KM

Trabzon Zonguldak Arası Kaç Saat

Trabzon Zonguldak arası kaç saat; Trabzon Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 855 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Trabzon Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Trabzon Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 666 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Trabzon Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Trabzon Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 855 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 48 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 69 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Trabzon Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Trabzon Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.