Trabzon Uzungöl Arası Kaç KM

Trabzon Uzungöl arası kaç km; yazımızda öncelikle Trabzon ve Uzungöl şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Trabzon Uzungöl arası kaç km? Trabzon Uzungöl arası kaç saat? Trabzon Uzungöl yol tarifi? Trabzon Uzungöl arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Trabzon ile Uzungöl İli Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon ilinin yüzölçümü yaklaşık 4.662 km2’dir. Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41°00′07″K 39°43′07″D GPS koordinatlarıdır.

Uzungöl ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Uzungöl ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 500.000 ha dir. Uzungöl ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 37′ 9.9912” Kuzey ve 40° 17′ 45.8808” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Trabzon Uzungöl Arası Kaç KM

Trabzon Uzungöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 95 km’dir. Trabzon Uzungöl arası mesafe havayolu ile yaklaşık 65 km’dir.

Trabzon Uzungöl Arası Kaç KM

Trabzon Uzungöl Arası Kaç Saat

Trabzon Uzungöl arası kaç saat; Trabzon Uzungöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 95 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Trabzon Uzungöl arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir. Trabzon Uzungöl arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 65 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Trabzon Uzungöl Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Trabzon Uzungöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 95 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Trabzon Uzungöl Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Trabzon Uzungöl arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uzungöl’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uzungöl’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.