Trabzon Uşak Arası Kaç KM

Trabzon Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Trabzon ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Trabzon Uşak arası kaç km? Trabzon Uşak arası kaç saat? Trabzon Uşak yol tarifi? Trabzon Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Trabzon ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Trabzon ili yüzölçümü yaklaşık 4.662 km2’dir. Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41°00′07″K 39°43′07″D GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Trabzon Uşak Arası Kaç KM

Trabzon Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1111 km’dir. Trabzon Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 919 km’dir.

Trabzon Uşak Arası Kaç KM

Trabzon Uşak Arası Kaç Saat

Trabzon Uşak arası kaç saat; Trabzon Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1111 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Trabzon Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Trabzon Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 919 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat 30 dakika

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 45 dakika

Trabzon Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Trabzon Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1111 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 62 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 89 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Trabzon Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Trabzon Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.