Trabzon Isparta Arası Kaç KM

Trabzon Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Trabzon ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Trabzon Isparta arası kaç km? Trabzon Isparta arası kaç saat? Trabzon Isparta yol tarifi? Trabzon Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Trabzon ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Trabzon ili yüzölçümü yaklaşık 4.662 km2’dir. Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41°00′07″K 39°43′07″D GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Trabzon Isparta Arası Kaç KM

Trabzon Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1124 km’dir. Trabzon Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 867 km’dir.

Trabzon Isparta Arası Kaç KM

Trabzon Isparta Arası Kaç Saat

Trabzon Isparta arası kaç saat; Trabzon Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1124 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Trabzon Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Trabzon Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 867 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat 30 dakika

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Trabzon Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Trabzon Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1124 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 62 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 90 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Trabzon Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Trabzon Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.