İçeriğe geç

Eskişehir Trabzon Arası Kaç KM

Eskişehir Trabzon arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Trabzon şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Trabzon arası kaç km? Eskişehir Trabzon arası kaç saat? Eskişehir Trabzon yol tarifi? Eskişehir Trabzon arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Trabzon İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Trabzon ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Trabzon ili yüzölçümü yaklaşık 4.662 km2’dir. Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41°00′07″K 39°43′07″D GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Trabzon Arası Kaç KM

Eskişehir Trabzon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 975 km’dir. Eskişehir Trabzon arası mesafe havayolu ile yaklaşık 791 km’dir.

Eskişehir Trabzon Arası Kaç KM

Eskişehir Trabzon Arası Kaç Saat

Eskişehir Trabzon arası kaç saat; Eskişehir Trabzon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 975 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Eskişehir Trabzon arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Eskişehir Trabzon arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 791 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Eskişehir Trabzon Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Trabzon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 975 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 54 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 79 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Trabzon Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Trabzon arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.