İçeriğe geç

Trabzon Düzce Arası Kaç KM

Trabzon Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Trabzon ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Trabzon Düzce arası kaç km? Trabzon Düzce arası kaç saat? Trabzon Düzce yol tarifi? Trabzon Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Trabzon ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Trabzon ili yüzölçümü yaklaşık 4.662 km2’dir. Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41°00′07″K 39°43′07″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Trabzon Düzce Arası Kaç KM

Trabzon Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 855 km’dir. Trabzon Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 708 km’dir.

Trabzon Düzce Arası Kaç KM

Trabzon Düzce Arası Kaç Saat

Trabzon Düzce arası kaç saat; Trabzon Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 855 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Trabzon Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Trabzon Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 708 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 26 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 26 dakika

Trabzon Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Trabzon Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 855 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 48 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 69 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Trabzon Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Trabzon Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.