İçeriğe geç

Trabzon Çaykara Arası Kaç KM

Trabzon Çaykara arası kaç km; yazımızda öncelikle Trabzon ve Çaykara şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Trabzon Çaykara arası kaç km? Trabzon Çaykara arası kaç saat? Trabzon Çaykara yol tarifi? Trabzon Çaykara arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Trabzon ile Çaykara İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon ili;

Karadenizbölgesinde yer alan Trabzon ilinin yüzölçümü yaklaşık 4,662km2’dir.Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41° 0′ 9.7092” Kuzey ve 39° 43′ 0.3468” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Çaykara ilçesi;

Karadenizbölgesinde yer alan Çaykarailçesinin yüzölçümü yaklaşık 574km2dir.Çaykara ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 44′ 54.5496” Kuzey ve 40° 14′ 32.5068” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Trabzon Çaykara Arası Kaç KM

Trabzon Çaykara arası mesafe karayolu ile yaklaşık 95 km’dir.

Trabzon Çaykara Arası Kaç KM

Trabzon Çaykara Arası Kaç Saat

Trabzon Çaykara arası kaç saat; Trabzon Çaykara arası mesafe karayolu ile yaklaşık 95 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakikasürmektedir. Trabzon Çaykara arası mesafe otobüs ile yaklaşık2 saat 30 dakikasürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Trabzon Çaykara Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Trabzon Çaykara arası mesafe karayolu ile yaklaşık 95 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Trabzon Çaykara Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Trabzon Çaykara arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çaykara’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çaykara’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.