İçeriğe geç

Trabzon Bolu Arası Kaç KM

Trabzon Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Trabzon ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Trabzon Bolu arası kaç km? Trabzon Bolu arası kaç saat? Trabzon Bolu yol tarifi? Trabzon Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Trabzon ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Trabzon ili yüzölçümü yaklaşık 4.662 km2’dir. Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41°00′07″K 39°43′07″D GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Trabzon Bolu Arası Kaç KM

Trabzon Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 804 km’dir. Trabzon Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 684 km’dir.

Trabzon Bolu Arası Kaç Saat

Trabzon Bolu arası kaç saat; Trabzon Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 804 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat sürmektedir. Trabzon Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Trabzon Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 684 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat

Otobüs ile;

10 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Trabzon Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Trabzon Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 804 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 45 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 65 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Trabzon Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Trabzon Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.