Trabzon Bilecik Arası Kaç KM

Trabzon Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Trabzon ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Trabzon Bilecik arası kaç km? Trabzon Bilecik arası kaç saat? Trabzon Bilecik yol tarifi? Trabzon Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Trabzon ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Trabzon ili yüzölçümü yaklaşık 4.662 km2’dir. Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41°00′07″K 39°43′07″D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS  koordinatlarıdır.

Trabzon Bilecik Arası Kaç KM

Trabzon Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1018 km’dir. Trabzon Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 829 km’dir.

Trabzon Bilecik Arası Kaç Saat

Trabzon Bilecik arası kaç saat; Trabzon Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1018 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Trabzon Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Trabzon Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 829 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 36 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 36 dakika

Trabzon Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Trabzon Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1018 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 56 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 82 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Trabzon Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Trabzon Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.