Trabzon Beşikdüzü Arası Kaç KM

Trabzon Beşikdüzü arası kaç km; yazımızda öncelikle Trabzon ve Beşikdüzü şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Trabzon Beşikdüzü arası kaç km? Trabzon Beşikdüzü arası kaç saat? Trabzon Beşikdüzü yol tarifi? Trabzon Beşikdüzü arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Trabzon ile Beşikdüzü İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon ilinin yüzölçümü yaklaşık 4,662 km2’dir. Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41° 0′ 9.7092” Kuzey ve 39° 43′ 0.3468” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Beşikdüzü ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Beşikdüzü ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 84 km2dir. Beşikdüzü ilçesinin coğrafi konumu 41° 3′ 5.9724” Kuzey ve 39° 13′ 52.5180” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Trabzon Beşikdüzü Arası Kaç KM

Trabzon Beşikdüzü arası mesafe karayolu ile yaklaşık 48 km’dir.

Trabzon Beşikdüzü Arası Kaç KM

Trabzon Beşikdüzü Arası Kaç Saat

Trabzon Beşikdüzü arası kaç saat; Trabzon Beşikdüzü arası mesafe karayolu ile yaklaşık 48 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Trabzon Beşikdüzü arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Trabzon Beşikdüzü Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Trabzon Beşikdüzü arası mesafe karayolu ile yaklaşık 48 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 4 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Trabzon Beşikdüzü Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Trabzon Beşikdüzü arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Beşikdüzü’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Beşikdüzü’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.