Tokat Zonguldak Arası Kaç KM

Tokat Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Tokat ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tokat Zonguldak arası kaç km? Tokat Zonguldak arası kaç saat? Tokat Zonguldak yol tarifi? Tokat Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tokat ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Tokat ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Tokat ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Tokat ili yüzölçümü yaklaşık 10,075 km2’dir. Tokat ilinin coğrafi konumu ise 39°51′K 35°37′D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Tokat Zonguldak Arası Kaç KM

Tokat Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 583 km’dir. Tokat Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 421 km’dir.

Tokat Zonguldak Arası Kaç KM

Tokat Zonguldak Arası Kaç Saat

Tokat Zonguldak arası kaç saat; Tokat Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 583 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Tokat Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Tokat Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 421 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Tokat Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tokat Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 583 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 33 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 47 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tokat Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tokat Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tokat’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tokat’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.