Tokat Erbaa Arası Kaç KM

Tokat Erbaa arası kaç km; yazımızda öncelikle Tokat ve Erbaa şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tokat Erbaa arası kaç km? Tokat Erbaa arası kaç saat? Tokat Erbaa yol tarifi? Tokat Erbaa arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tokat ile Erbaa İli Hakkında Genel Bilgiler

Tokat ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Tokat ilinin yüzölçümü yaklaşık 10,073 km2’dir. Tokat ilinin coğrafi konumu ise 40° 19′ 24.4668” Kuzey ve 36° 33′ 7.8948” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Erbaa ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Erbaa ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,173 km2dir. Erbaa ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 40′ 21.8136” Kuzey ve 36° 34′ 16.4892” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Tokat Erbaa Arası Kaç KM

Tokat Erbaa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 85 km’dir. Tokat Erbaa arası mesafe havayolu ile yaklaşık 40 km’dir.

Tokat Erbaa Arası Kaç KM

Tokat Erbaa Arası Kaç Saat

Tokat Erbaa arası kaç saat; Tokat Erbaa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 85 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Tokat Erbaa arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir. Tokat Erbaa arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 40 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Tokat Erbaa Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tokat Erbaa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 85 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 7 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tokat Erbaa Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tokat Erbaa arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tokat’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tokat’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Erbaa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erbaa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.