İçeriğe geç

Düzce Tokat Arası Kaç KM

Düzce Tokat arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Tokat şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Tokat arası kaç km? Düzce Tokat arası kaç saat? Düzce Tokat yol tarifi? Düzce Tokat arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Tokat İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Tokat ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Tokat ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tokat ili yüzölçümü yaklaşık 10,075 km2’dir. Tokat ilinin coğrafi konumu ise 39°51′K 35°37′D GPS koordinatlarıdır.

Düzce Tokat Arası Kaç KM

Düzce Tokat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 594 km’dir. Düzce Tokat arası mesafe havayolu ile yaklaşık 453 km’dir.

Düzce Tokat Arası Kaç KM

Düzce Tokat Arası Kaç Saat

Düzce Tokat arası kaç saat; Düzce Tokat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 594 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Tokat arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Düzce Tokat arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 453 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 6 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 6 dakika

Düzce Tokat Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Tokat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 594 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 33 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 48 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Tokat Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Tokat arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tokat’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tokat’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.