İçeriğe geç

Bilecik Tokat Arası Kaç KM

Bilecik Tokat arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Tokat şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Tokat arası kaç km? Bilecik Tokat arası kaç saat? Bilecik Tokat yol tarifi? Bilecik Tokat arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Tokat İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Tokat ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Tokat ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tokat ili yüzölçümü yaklaşık 10,075 km2’dir. Tokat ilinin coğrafi konumu 39°51′K 35°37′D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Tokat Arası Kaç KM

Bilecik Tokat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 711 km’dir. Bilecik Tokat arası mesafe havayolu ile yaklaşık 565 km’dir.

Bilecik Tokat Arası Kaç Saat

Bilecik Tokat arası kaç saat; Bilecik Tokat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 711 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Bilecik Tokat arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Tokat arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 565 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Bilecik Tokat Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Tokat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 711 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 40 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 57 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Tokat Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Tokat arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tokat’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tokat’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.