Tekirdağ Zonguldak Arası Kaç KM

Tekirdağ Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Zonguldak arası kaç km? Tekirdağ Zonguldak arası kaç saat? Tekirdağ Zonguldak yol tarifi? Tekirdağ Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Zonguldak Arası Kaç KM

Tekirdağ Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 472 km’dir. Tekirdağ Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 363 km’dir.

Tekirdağ Zonguldak Arası Kaç KM

Tekirdağ Zonguldak Arası Kaç Saat

Tekirdağ Zonguldak arası kaç saat; Tekirdağ Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 472 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Tekirdağ Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 363 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Tekirdağ Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 472 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 26 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 38 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.