Tekirdağ Uşak Arası Kaç KM

Tekirdağ Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Uşak arası kaç km? Tekirdağ Uşak arası kaç saat? Tekirdağ Uşak yol tarifi? Tekirdağ Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Uşak Arası Kaç KM

Tekirdağ Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 413 km’dir. Tekirdağ Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 304 km’dir.

Tekirdağ Uşak Arası Kaç KM

Tekirdağ Uşak Arası Kaç Saat

Tekirdağ Uşak arası kaç saat; Tekirdağ Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 413 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 304 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Tekirdağ Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 413 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 23 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 34 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.