İçeriğe geç

Tekirdağ Tunceli Arası Kaç KM

Tekirdağ Tunceli arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Tunceli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Tunceli arası kaç km? Tekirdağ Tunceli arası kaç saat? Tekirdağ Tunceli yol tarifi? Tekirdağ Tunceli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Tunceli İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Tunceli ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Tunceli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tunceli ili yüzölçümü yaklaşık 7.774 km2’dir. Tunceli ilinin coğrafi konumu ise 39.2105°K 39.6505°D GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Tunceli Arası Kaç KM

Tekirdağ Tunceli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1333 km’dir. Tekirdağ Tunceli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1046 km’dir.

Tekirdağ Tunceli Arası Kaç KM

Tekirdağ Tunceli Arası Kaç Saat

Tekirdağ Tunceli arası kaç saat; Tekirdağ Tunceli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1333 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat sürmektedir. Tekirdağ Tunceli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 17 saat sürmektedir. Tekirdağ Tunceli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1046 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat

Otobüs ile;

17 saat

Uçak ile;

1 saat 55 dakika

Tekirdağ Tunceli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Tunceli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1333 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 74 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 107 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Tunceli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Tunceli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tunceli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tunceli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.