Tekirdağ Trabzon Arası Kaç KM

Tekirdağ Trabzon arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Trabzon şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Trabzon arası kaç km? Tekirdağ Trabzon arası kaç saat? Tekirdağ Trabzon yol tarifi? Tekirdağ Trabzon arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Trabzon İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Trabzon ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Trabzon ili yüzölçümü yaklaşık 4.662 km2’dir. Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41°00′07″K 39°43′07″D GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Trabzon Arası Kaç KM

Tekirdağ Trabzon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1213 km’dir. Tekirdağ Trabzon arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1025 km’dir.

Tekirdağ Trabzon Arası Kaç KM

Tekirdağ Trabzon Arası Kaç Saat

Tekirdağ Trabzon arası kaç saat; Tekirdağ Trabzon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1213 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Trabzon arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Trabzon arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1025 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 51 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 51 dakika

Tekirdağ Trabzon Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Trabzon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1213 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 67 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 98 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Trabzon Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Trabzon arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.