Tekirdağ Şarköy Arası Kaç KM

Tekirdağ Şarköy arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Şarköy şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Şarköy arası kaç km? Tekirdağ Şarköy arası kaç saat? Tekirdağ Şarköy yol tarifi? Tekirdağ Şarköy arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Şarköy İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ilinin yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 40° 58′ 41.1312” Kuzey ve 27° 30′ 42.0300” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Şarköy ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Şarköy ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 487 km2dir. Şarköy ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 42′ 37.7532” Kuzey ve 27° 9′ 0.0180” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Şarköy Arası Kaç KM

Tekirdağ Şarköy arası mesafe karayolu ile yaklaşık 85 km’dir.

Tekirdağ Şarköy Arası Kaç KM

Tekirdağ Şarköy Arası Kaç Saat

Tekirdağ Şarköy arası kaç saat; Tekirdağ Şarköy arası mesafe karayolu ile yaklaşık 85 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir. Tekirdağ Şarköy arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 15 dakika

Otobüs ile;

2 saat 15 dakika

Tekirdağ Şarköy Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Şarköy arası mesafe karayolu ile yaklaşık 85 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 7 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Şarköy Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Şarköy arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Şarköy’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Şarköy’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.