İçeriğe geç

Tekirdağ Isparta Arası Kaç KM

Tekirdağ Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Isparta arası kaç km? Tekirdağ Isparta arası kaç saat? Tekirdağ Isparta yol tarifi? Tekirdağ Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Isparta Arası Kaç KM

Tekirdağ Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 696 km’dir. Tekirdağ Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 444 km’dir.

Tekirdağ Isparta Arası Kaç KM

Tekirdağ Isparta Arası Kaç Saat

Tekirdağ Isparta arası kaç saat; Tekirdağ Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 696 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Tekirdağ Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 444 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Tekirdağ Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 696 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 39 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 56 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.