Tekirdağ Hayrabolu Arası Kaç KM

Tekirdağ Hayrabolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Hayrabolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Hayrabolu arası kaç km? Tekirdağ Hayrabolu arası kaç saat? Tekirdağ Hayrabolu yol tarifi? Tekirdağ Hayrabolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Hayrabolu İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ilinin yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 40° 58′ 41.1312” Kuzey ve 27° 30′ 42.0300” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Hayrabolu ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Hayrabolu ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,009 km2dir. Hayrabolu ilçesinin coğrafi konumu 41° 12′ 48.4236” Kuzey ve 27° 6′ 24.4188” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Hayrabolu Arası Kaç KM

Tekirdağ Hayrabolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 52 km’dir.

Tekirdağ Hayrabolu Arası Kaç KM

Tekirdağ Hayrabolu Arası Kaç Saat

Tekirdağ Hayrabolu arası kaç saat; Tekirdağ Hayrabolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 52 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Tekirdağ Hayrabolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Tekirdağ Hayrabolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Hayrabolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 52 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 5 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Hayrabolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Hayrabolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Hayrabolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Hayrabolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.