Tekirdağ Gümüşhane Arası Kaç KM

Tekirdağ Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Gümüşhane arası kaç km? Tekirdağ Gümüşhane arası kaç saat? Tekirdağ Gümüşhane yol tarifi? Tekirdağ Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Gümüşhane Arası Kaç KM

Tekirdağ Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1186 km’dir. Tekirdağ Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 998 km’dir.

Tekirdağ Gümüşhane Arası Kaç KM

Tekirdağ Gümüşhane Arası Kaç Saat

Tekirdağ Gümüşhane arası kaç saat; Tekirdağ Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1186 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 998 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 50 dakika

Tekirdağ Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1186 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 66 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 95 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.