İçeriğe geç

Tekirdağ Giresun Arası Kaç KM

Tekirdağ Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Giresun arası kaç km? Tekirdağ Giresun arası kaç saat? Tekirdağ Giresun yol tarifi? Tekirdağ Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Giresun Arası Kaç KM

Tekirdağ Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1078 km’dir. Tekirdağ Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 915 km’dir.

Tekirdağ Giresun Arası Kaç KM

Tekirdağ Giresun Arası Kaç Saat

Tekirdağ Giresun arası kaç saat; Tekirdağ Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1078 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat sürmektedir. Tekirdağ Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat sürmektedir. Tekirdağ Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 915 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat

Otobüs ile;

14 saat

Uçak ile;

1 saat 45 dakika

Tekirdağ Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1078 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 60 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 87 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.