İçeriğe geç

Gaziantep Tekirdağ Arası Kaç KM

Gaziantep Tekirdağ arası kaç km; yazımızda öncelikle Gaziantep ve Tekirdağ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gaziantep Tekirdağ arası kaç km? Gaziantep Tekirdağ arası kaç saat? Gaziantep Tekirdağ yol tarifi? Gaziantep Tekirdağ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gaziantep ile Tekirdağ İli Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Gaziantep ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gaziantep ili yüzölçümü yaklaşık 6,803 km2’dir. Gaziantep ilinin coğrafi konumu ise 37°02′26″K 37°18′25″D GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gaziantep Tekirdağ Arası Kaç KM

Gaziantep Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1309 km’dir. Gaziantep Tekirdağ arası mesafe havayolu ile yaklaşık 958 km’dir.

Gaziantep Tekirdağ Arası Kaç KM

Gaziantep Tekirdağ Arası Kaç Saat

Gaziantep Tekirdağ arası kaç saat; Gaziantep Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1309 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Gaziantep Tekirdağ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Gaziantep Tekirdağ arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 958 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 46 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 46 dakika

Gaziantep Tekirdağ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gaziantep Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1309 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 72 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 105 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gaziantep Tekirdağ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gaziantep Tekirdağ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gaziantep’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gaziantep’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.