İçeriğe geç

Tekirdağ Eskişehir Arası Kaç KM

Tekirdağ Eskişehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Eskişehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Eskişehir arası kaç km? Tekirdağ Eskişehir arası kaç saat? Tekirdağ Eskişehir yol tarifi? Tekirdağ Eskişehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Eskişehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Eskişehir Arası Kaç KM

Tekirdağ Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 452 km’dir. Tekirdağ Eskişehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 289 km’dir.

Tekirdağ Eskişehir Arası Kaç KM

Tekirdağ Eskişehir Arası Kaç Saat

Tekirdağ Eskişehir arası kaç saat; Tekirdağ Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 452 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Tekirdağ Eskişehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Eskişehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 289 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Tekirdağ Eskişehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 452 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 25 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Eskişehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Eskişehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.