İçeriğe geç

Tekirdağ Erzincan Arası Kaç KM


Tekirdağ Erzincan arası kaç km;
yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Erzincan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Erzincan arası kaç km? Tekirdağ Erzincan arası kaç saat? Tekirdağ Erzincan yol tarifi? Tekirdağ Erzincan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Erzincan İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km² ’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Erzincan Arası Kaç KM

Tekirdağ Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1189 km’dir. Tekirdağ Erzincan arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1025 km’dir.

Tekirdağ Erzincan Arası Kaç KM

Tekirdağ Erzincan Arası Kaç Saat

Tekirdağ Erzincan arası kaç saat; Tekirdağ Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1189 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Erzincan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Erzincan arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1025 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 51 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 51 dakika

Tekirdağ Erzincan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1189 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 66 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 96 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Erzincan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Erzincan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.