İçeriğe geç

Tekirdağ Elazığ Arası Kaç KM

Tekirdağ Elazığ arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Elazığ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Elazığ arası kaç km? Tekirdağ Elazığ arası kaç saat? Tekirdağ Elazığ yol tarifi? Tekirdağ Elazığ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Elazığ İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Elazığ ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Elazığ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Elazığ ili yüzölçümü yaklaşık 9,153 km2’dir. Elazığ ilinin coğrafi konumu ise 40° 21’ ile 38° 30’K 38°17 ile 39°11D GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Elazığ Arası Kaç KM

Tekirdağ Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1351 km’dir. Tekirdağ Elazığ arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1033 km’dir.

Tekirdağ Elazığ Arası Kaç KM

Tekirdağ Elazığ Arası Kaç Saat

Tekirdağ Elazığ arası kaç saat; Tekirdağ Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1351 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat sürmektedir. Tekirdağ Elazığ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 17 saat sürmektedir. Tekirdağ Elazığ arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1033 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 52 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat

Otobüs ile;

17 saat

Uçak ile;

1 saat 52 dakika

Tekirdağ Elazığ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1351 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 75 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 109 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Elazığ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Elazığ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Elazığ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Elazığ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.