İçeriğe geç

Tekirdağ Düzce Arası Kaç KM

Tekirdağ Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Düzce arası kaç km? Tekirdağ Düzce arası kaç saat? Tekirdağ Düzce yol tarifi? Tekirdağ Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Düzce Arası Kaç KM

Tekirdağ Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 365 km’dir. Tekirdağ Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 308 km’dir.

Tekirdağ Düzce Arası Kaç KM

Tekirdağ Düzce Arası Kaç Saat

Tekirdağ Düzce arası kaç saat; Tekirdağ Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 365 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Tekirdağ Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat sürmektedir. Tekirdağ Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 308 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 54 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat

Uçak ile;

54 dakika

Tekirdağ Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 365 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 21 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 30 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.