İçeriğe geç

Tekirdağ Denizli Arası Kaç KM

Tekirdağ Denizli arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Denizli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Denizli arası kaç km? Tekirdağ Denizli arası kaç saat? Tekirdağ Denizli yol tarifi? Tekirdağ Denizli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Denizli İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339  km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Denizli ili yüzölçümü yaklaşık 12.134 km2’dir. Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37°46′24.3″K 29°5′12.9″D  GPS     koordinatlarıdır.

Tekirdağ Denizli Arası Kaç KM

Tekirdağ Denizli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 471 km’dir. Tekirdağ Denizli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 381 km’dir.

Tekirdağ Denizli Arası Kaç KM

Tekirdağ Denizli Arası Kaç Saat

Tekirdağ Denizli arası kaç saat; Tekirdağ Denizli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 471 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Denizli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Tekirdağ Denizli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 381 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Tekirdağ Denizli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Denizli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 471 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 26 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 38 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Denizli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Denizli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.