İçeriğe geç

Tekirdağ Çorum Arası Kaç KM

Tekirdağ Çorum arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Çorum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Çorum arası kaç km? Tekirdağ Çorum arası kaç saat? Tekirdağ Çorum yol tarifi? Tekirdağ Çorum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Çorum İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS    koordinatlarıdır.

Tekirdağ Çorum Arası Kaç KM

Tekirdağ Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 775 km’dir. Tekirdağ Çorum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 630 km’dir.

Tekirdağ Çorum Arası Kaç KM

Tekirdağ Çorum Arası Kaç Saat

Tekirdağ Çorum arası kaç saat; Tekirdağ Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 775 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Çorum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Tekirdağ Çorum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 630 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Tekirdağ Çorum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 775 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 43 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 63 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Çorum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Çorum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.