İçeriğe geç

Tekirdağ Burdur Arası Kaç KM

Tekirdağ Burdur arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Burdur şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Burdur arası kaç km? Tekirdağ Burdur arası kaç saat? Tekirdağ Burdur yol tarifi? Tekirdağ Burdur arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Burdur İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Burdur Arası Kaç KM

Tekirdağ Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 718 km’dir. Tekirdağ Burdur arası mesafe havayolu ile yaklaşık 435 km’dir.

İstanbul Adana Arası Kaç KM

Tekirdağ Burdur Arası Kaç Saat

Tekirdağ Burdur arası kaç saat; Tekirdağ Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 718 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Tekirdağ Burdur arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Burdur arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 435 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Tekirdağ Burdur Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 718 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 40 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 58 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Burdur Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Burdur arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.