Tekirdağ Bozcaada Arası Kaç KM

Tekirdağ Bozcaada arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Bozcaada şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Bozcaada arası kaç km? Tekirdağ Bozcaada arası kaç saat? Tekirdağ Bozcaada yol tarifi? Tekirdağ Bozcaada arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Bozcaada İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ilinin yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 40° 58′ 41.1312” Kuzey ve 27° 30′ 42.0300” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bozcaada ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Bozcaada ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 37 km2dir. Bozcaada ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 50′ 5.4348” Kuzey ve 26° 4′ 12.7200” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Bozcaada Arası Kaç KM

Tekirdağ Bozcaada arası mesafe karayolu ile yaklaşık 252 km’dir.

Tekirdağ Bozcaada Arası Kaç KM

Tekirdağ Bozcaada Arası Kaç Saat

Tekirdağ Bozcaada arası kaç saat; Tekirdağ Bozcaada arası mesafe karayolu ile yaklaşık 252 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. Tekirdağ Bozcaada arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

Tekirdağ Bozcaada Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Bozcaada arası mesafe karayolu ile yaklaşık 252 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 14 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 21 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Bozcaada Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Bozcaada arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bozcaada’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bozcaada’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.