İçeriğe geç

Tekirdağ Bolu Arası Kaç KM

Tekirdağ Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Bolu arası kaç km? Tekirdağ Bolu arası kaç saat? Tekirdağ Bolu yol tarifi? Tekirdağ Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Bolu Arası Kaç KM

Tekirdağ Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 407 km’dir. Tekirdağ Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 346 km’dir.

Tekirdağ Bolu Arası Kaç Saat

Tekirdağ Bolu arası kaç saat; Tekirdağ Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 407 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 346 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Tekirdağ Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 406 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 23 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 33 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.