Tekirdağ Bitlis Arası Kaç KM

Tekirdağ Bitlis arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Bitlis şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Bitlis arası kaç km? Tekirdağ Bitlis arası kaç saat? Tekirdağ Bitlis yol tarifi? Tekirdağ Bitlis arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Bitlis İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bitlis ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bitlis ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bitlis ili yüzölçümü yaklaşık 10,582 km2’dir. Bitlis ilinin coğrafi konumu ise 38°31′33″K 42°23′16″D  GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Bitlis Arası Kaç KM

Tekirdağ Bitlis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1670 km’dir. Tekirdağ Bitlis arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1282 km’dir.

Tekirdağ Bitlis Arası Kaç Saat

Tekirdağ Bitlis arası kaç saat; Tekirdağ Bitlis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1670 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 18 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Bitlis arası mesafe otobüs ile yaklaşık 20 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Bitlis arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1282 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 12 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

18 saat 30 dakika

Otobüs ile;

20 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat 12 dakika

Tekirdağ Bitlis Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Bitlis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1620 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 92 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 134 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Bitlis Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Bitlis arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bitlis’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bitlis’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.