İçeriğe geç

Tekirdağ Bilecik Arası Kaç KM

Tekirdağ Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Bilecik arası kaç km? Tekirdağ Bilecik arası kaç saat? Tekirdağ Bilecik yol tarifi? Tekirdağ Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS  koordinatlarıdır.

Tekirdağ Bilecik Arası Kaç KM

Tekirdağ Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 389 km’dir. Tekirdağ Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 229 km’dir.

Tekirdağ Bilecik Arası Kaç Saat

Tekirdağ Bilecik arası kaç saat; Tekirdağ Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 389 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 229 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Tekirdağ Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 389 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 22 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 32 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.