İçeriğe geç

Tekirdağ Bayburt Arası Kaç KM

Tekirdağ Bayburt arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Bayburt şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Bayburt arası kaç km? Tekirdağ Bayburt arası kaç saat? Tekirdağ Bayburt yol tarifi? Tekirdağ Bayburt arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Bayburt İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Bayburt Arası Kaç KM

Tekirdağ Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1269 km’dir. Tekirdağ Bayburt arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1077 km’dir.

Tekirdağ Bayburt Arası Kaç Saat

Tekirdağ Bayburt arası kaç saat; Tekirdağ Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1269 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat sürmektedir. Tekirdağ Bayburt arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saatsürmektedir. Tekirdağ Bayburt arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1077 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 56 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat

Otobüs ile;

16 saat

Uçak ile;

1 saat 56 dakika

Tekirdağ Bayburt Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1269 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 70 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 102 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Bayburt Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Bayburt arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.