İçeriğe geç

Tekirdağ Batman Arası Kaç KM

Tekirdağ Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Batman arası kaç km? Tekirdağ Batman arası kaç saat? Tekirdağ Batman yol tarifi? Tekirdağ Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Batman Arası Kaç KM

Tekirdağ Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1686 km’dir. Tekirdağ Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1219 km’dir.

Tekirdağ Batman Arası Kaç Saat

Tekirdağ Batman arası kaç saat; Tekirdağ Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1686 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 19 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 21 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1219 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

19 saat 30 dakika

Otobüs ile;

21 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat 10 dakika

Tekirdağ Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1686 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 93 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 135 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.