İçeriğe geç

Tekirdağ Artvin Arası Kaç KM

Tekirdağ Artvin arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Artvin şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Artvin arası kaç km? Tekirdağ Artvin arası kaç saat? Tekirdağ Artvin yol tarifi? Tekirdağ Artvin arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Artvin İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Artvin Arası Kaç KM

Tekirdağ Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1444 km’dir. Tekirdağ Artvin arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1200 km’dir.

Tekirdağ Artvin Arası Kaç KM

Tekirdağ Artvin Arası Kaç Saat

Tekirdağ Artvin arası kaç saat; Tekirdağ Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1444 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Artvin arası mesafe otobüs ile yaklaşık 18 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Artvin arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1200 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

16 saat 30 dakika

Otobüs ile;

18 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat 10 dakika

Tekirdağ Artvin Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1444 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 80 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 116 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Artvin Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Artvin arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.