İçeriğe geç

Tekirdağ Ağrı Arası Kaç KM

Tekirdağ Ağrı arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Ağrı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Ağrı arası kaç km? Tekirdağ Ağrı arası kaç saat? Tekirdağ Ağrı yol tarifi? Tekirdağ Ağrı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Ağrı İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km²’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ağrı ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Ağrı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Ağrı ili yüzölçümü yaklaşık 11,376 km2’dir. Ağrı ilinin coğrafi konumu ise 39°40′Kuzey 43°10′Doğu GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Ağrı Arası Kaç KM

Tekirdağ Ağrı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1559 km’dir. Tekirdağ Ağrı arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1324 km’dir.

Tekirdağ Ağrı Arası Kaç KM

Tekirdağ Ağrı Arası Kaç Saat

Tekirdağ Ağrı arası kaç saat; Tekirdağ Ağrı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1559 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 17 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Ağrı arası mesafe otobüs ile yaklaşık 20 saat sürmektedir. Tekirdağ Ağrı arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1324 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

17 saat 30 dakika

Otobüs ile;

20 saat

Uçak ile;

2 saat 15 dakika

Tekirdağ Ağrı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Ağrı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1559 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 86 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 125 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Ağrı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Ağrı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ağrı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ağrı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.