İçeriğe geç

Sütçüler Yol Tarifi

Isparta Sütçüler yol tarifi; yazımızda öncelikle Sütçüler şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Sütçüler’e nasıl gidilir? Sütçüler yol tarifi? Sütçüler yol haritası? Sütçüler İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Sütçüler İlçesi Hakkında

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta’nın ilçesi olan Sütçüler, Isparta’nın yerleşim yerlerinden biridir. Sütçüler İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 1.235 km2’dir. Sütçüler ilçesinin rakımı ise 992 m olarak hesaplanmıştır. Sütçüler ilinin Kuzeyinde Eğirdir, doğusunda ise Aksu, batısında Burdur, Güneyinde ise Antalya ilçeleri bulunmaktadır. Sütçüler ilçesi Akdeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Sütçüler İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Sütçüler ilçesi 2020 yılı TÜİK verilerine göre 13.879 nüfusa sahiptir.

Sütçüler İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Sütçüler Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Sütçüler’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Sütçüler Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sütçüler’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Sütçüler’e Nasıl Gidilir? Sütçüler Yol Tarifi

Sütçüler’e kara yolu, hava yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Sütçüler’e gelebilirsiniz. Sütçüler karayolu ile Isparta şehir merkezine 96.3 km, İstanbul’a yaklaşık 633 km, Ankara’ya yaklaşık 414 km, İzmir’den ise yaklaşık 496 km uzaklıktadır. Hava yolunu tercih edecek olursanız, bulunduğunuz şehrin havalimanından Isparta Şehir Merkezinde yer alan Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’na gidebilirsiniz. Isparta Süleyman Demirel Havaalanından özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Sütçüler ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde Isparta’ya demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Isparta demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Sütçüler ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.