İçeriğe geç

Süloğlu Yol Tarifi

Edirne Süloğlu yol tarifi; yazımızda öncelikle Süloğlu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Süloğlu’na nasıl gidilir? Süloğlu yol tarifi? Süloğlu yol haritası? Süloğlu İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Süloğlu İlçesi Hakkında

Marmara bölgesinde yer alan Edirne’nin ilçesi olan Süloğlu, Edirne’nin yerleşim yerlerinden biridir. Süloğlu İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 342 km2’dir. Süloğlu ilçesinin rakımı ise 151 m olarak hesaplanmıştır. Süloğlu ilinin Kuzeyinde Lalapaşa, doğusunda ise Kırklareli, batısında Edirne Merkez, Güneyinde ise Havsa ilçeleri bulunmaktadır. Süloğlu ilçesi Marmara iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Süloğlu İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Süloğlu ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 7.287 nüfusa sahiptir.

Süloğlu İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Süloğlu Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Süloğlu’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Süloğlu Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Süloğlu’na yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Süloğlu’na Nasıl Gidilir? Süloğlu Yol Tarifi

Süloğlu’na kara yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Süloğlu’na gelebilirsiniz. Süloğlu karayolu ile Edirne şehir merkezine 32.1 km, İstanbul’a yaklaşık 235 km, Ankara’ya yaklaşık 688 km, İzmir’den ise yaklaşık 532 km uzaklıktadır. Hava yolu ulaşımı yoktur. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde Edirne’ye demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Edirne demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Süloğlu ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.