Söke Kuşadası Arası Kaç KM

Söke Kuşadası arası kaç km; yazımızda öncelikle Söke ve Kuşadası şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Söke Kuşadası arası kaç km? Söke Kuşadası arası kaç saat? Söke Kuşadası yol tarifi? Söke Kuşadası arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Söke ile Kuşadası İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Söke ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Söke ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,064 km2’dir. Söke ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 45′ 7.0596” Kuzey ve 27° 24′ 20.3976” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kuşadası ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Kuşadası ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 265 km2dir. Kuşadası ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 51′ 28.4904” Kuzey ve 27° 15′ 39.6540” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Söke Kuşadası Arası Kaç KM

Söke Kuşadası arası mesafe karayolu ile yaklaşık 22 km’dir.

Söke Kuşadası Arası Kaç KM

Söke Kuşadası Arası Kaç Saat

Söke Kuşadası arası kaç saat; Söke Kuşadası arası mesafe karayolu ile yaklaşık 22 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Söke Kuşadası arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

30 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Söke Kuşadası Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Söke Kuşadası arası mesafe karayolu ile yaklaşık 22 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Söke Kuşadası Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Söke Kuşadası arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Söke’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Söke’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kuşadası’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kuşadası’na yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.