Söke İstanbul Arası Kaç KM

Söke İstanbul arası kaç km; yazımızda öncelikle Söke ve İstanbul şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Söke İstanbul arası kaç km? Söke İstanbul arası kaç saat? Söke İstanbul yol tarifi? Söke İstanbul arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Söke ile İstanbul İli Hakkında Genel Bilgiler

Söke ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Söke ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,064 km2’dir. Söke ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 45′ 7.0596” Kuzey ve 27° 24′ 20.3976” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İstanbul ili;

Marmara bölgesinde yer alan İstanbul ilinin yüzölçümü yaklaşık 5,313 km2dir. İstanbul ilinin coğrafi konumu ise 41° 0′ 29.6640” Kuzey ve 28° 58′ 42.0924” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Söke İstanbul Arası Kaç KM

Söke İstanbul arası mesafe karayolu ile yaklaşık 585 km’dir.

Söke İstanbul Arası Kaç KM

Söke İstanbul Arası Kaç Saat

Söke İstanbul arası kaç saat; Söke İstanbul arası mesafe karayolu ile yaklaşık 585 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Söke İstanbul arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Söke İstanbul Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Söke İstanbul arası mesafe karayolu ile yaklaşık 585 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 33 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 47 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Söke İstanbul Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Söke İstanbul arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Söke’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Söke’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan İstanbul’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İstanbul’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.